Aby być dobrym księgowym, niezbędna jest nie tylko dogłębna znajomość nadrzędnych zasad rachunkowości, ale też elastyczność myślenia.

 

Rozwiąż test – Zasady rachunkowości w pytaniach prostych, trudnych i niezwykłych

Sprawdź, co słowiańska mądrość naszych przodków ma wspólnego z rachunkowością

Zmierz się ze swoim umysłem

Przekonaj się, na ile elastycznie oraz swobodnie potrafisz poruszać się w obszarze zasad rachunkowości!

  • Pięć części testu sprawdzają zagadnienia merytoryczne, rozumienie przepisów, ale także mierzą poziom Twojej kreatywności i elastyczności w myśleniu.
  • Rozwiązanie testu zajmuje zwykle 10-15 minut.
  • Test dezaktywuje się automatycznie po 30 minutach.

  • Gdy wypełnisz test do końca, na ostatniej stronie program automatycznie obliczy liczbę punktów, którą udało Ci się osiągnąć.
  • Test i wynik są bezpłatne. Gwarantuję, że niektóre pytania będą dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem.
  • Życzę dobrej zabawy i powodzenia!

Sprawdź swoją wiedzę z zakresu zasad rachunkowości
i spójrz na rachunkowość z zupełnie nowej perspektywy!

UWAGA! Cały test objęty jest prawami autorskimi. Nie jest dozwolone jakiekolwiek kopiowanie i rozpowszechnianie testu poza skierowaniem zainteresowanych osób do rozwiązania go on-line na tej stronie. Wszelkie przypadki naruszenia praw autorskich będą kierowane na drogę sądową.

O autorce – dr Nelli Artienwicz

Zamieniam zwykłe w magiczne, a schematyczne w swobodne.
Otwieram na wszechstronne i inspirujące doświadczanie rachunkowości oraz pomagam księgowym w odkrywaniu pięknej i rozwojowej strony zawodu księgowego

 

Jestem autorką wielu publikacji z obszaru rachunkowości, dydaktykiem i szkoleniowcem. Temat zasad rachunkowości i elastyczności myślenia jest mi bardzo bliski. Już mój doktorat tyczył jasnego i rzetelnego obrazu oraz sposobów jego łamania i wykrzywiania. Wśród moich kursów akademickich można spotkać takie perełki, jak „Rachunkowość i kreatywność” oraz „Praktyczne aspekty nadrzędnych zasad rachunkowości”. Przez wiele lat świadczyłam usługi f-k dla klientów korporacyjnych, gdzie z powodzeniem wykorzystywałam swą wiedzę i swobodę myślenia w rachunkowości.
Lubię dzielić się wiedzą w niestandardowy sposób i dobrze mi to wychodzi. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!