Na pewno wiesz, że aby być dobrym księgowym, niezbędna jest dogłębna znajomość nadrzędnych zasad rachunkowości.

 

Rozwiąż test – Zasady rachunkowości w pytaniach prostych, trudnych i niezwykłych – zmierz się ze swoim umysłem, sprawdź co słowiańska mądrość naszych przodków ma wspólnego z rachunkowością. Przekonaj się, na ile elastycznie i swobodnie potrafisz poruszać się w obszarze zasad rachunkowości!

Pięć części testu, które sprawdzają zagadnienia merytoryczne, rozumienie przepisów, ale także mierzą poziom Twojej kreatywności i elastyczności w myśleniu.

Rozwiązanie testu zajmuje zwykle 10-15 minut. Test dezaktywuje się automatycznie po 30 minutach.
Gdy wypełnisz test do końca, na ostatniej stronie program automatycznie obliczy liczbę punktów, którą udało Ci się osiągnąć. Test i wynik są bezpłatneGwarantuję, że niektóre pytania będą dla Ciebie prawdziwym wyzwaniem. Życzę dobrej zabawy i powodzenia!

Sprawdź swoją wiedzę z zakresu zasad rachunkowości
i spójrz na rachunkowość z zupełnie nowej perspektywy!

UWAGA! Cały test objęty jest prawami autorskimi. Nie jest dozwolone jakiekolwiek kopiowanie i rozpowszechnianie testu poza skierowaniem zainteresowanych osób do rozwiązania go on-line na tej stronie. Wszelkie przypadki naruszenia praw autorskich będą kierowane na drogę sądową.

O autorce – dr Nelli Artienwicz

Zamieniam zwykłe w magiczne, a schematyczne w swobodne.
Otwieram na wszechstronne i inspirujące doświadczanie rachunkowości oraz pomagam księgowym w odkrywaniu pięknej i rozwojowej strony rachunkowości i zawodu księgowego

 

Jestem autorką wielu publikacji z obszaru rachunkowości, dydaktykiem i szkoleniowcem. Temat zasad rachunkowości i elastyczności myślenia jest mi bardzo bliski. Już mój doktorat tyczył tematu jasnego i rzetelnego obrazu oraz sposobów jego łamania i wykrzywiania. Wśród moich kursów akademickich można spotkać takie perełki, jak “Rachunkowość i kreatywność” oraz “Praktyczne aspekty nadrzędnych zasad rachunkowości”. Przez wiele lat świadczyłam usługi f-k dla klientów korporacyjnych, gdzie z powodzeniem wykorzystywałam swą wiedzę i swobodę myślenia w rachunkowości.

Lubię dzielić się wiedzą w niestandardowy sposób i dobrze mi to wychodzi. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty!

© ART-N-WITCH Nelli Artienwicz. Polityka prywatności