dr Nelli Artienwicz

Stres w pracy księgowego. Jak sobie z nim skutecznie radzić

Warsztaty online
21 października 2021, godz. 18:00-19:30

47 zł

jednorazowa inwestycja

Dla kogo?

Dla wszystkich księgowych, którzy:

czują się przepracowani i przeciążeni natłokiem zadań oraz myśli

są ciągle zmęczeni, na wyczerpaniu energetycznym

mają kłopoty ze snem, bo obowiązki w pracy spędzają im sen z powiek

szukają sposobu na spokój i opanowanie, dające większą skuteczność działania w pracy i satysfakcję z życia

Co będziemy robić?

W trakcie tego krótkiego warsztatu poznasz proste techniki oddechowe i relaksacyjne, łatwe do zastosowania w środowisku zawodowym oraz w życiu osobistym, a także przećwiczysz kilka technik radzenia sobie z natłokiem przeszkadzających myśli i przeciążeniem umysłu.  

Jak się przygotować?

Zarezerwuj sobie czas wolny. Uprzedź domowników, że będziesz niedostępna(y) przez półtorej godziny i poproś, żeby uszanowali Twoją potrzebę regeneracji. Wyłącz telefon. Przygotuj sobie spokojną przestrzeń, wygodny strój i miejsce do leżenia.

Link do warsztatów dostaniesz na maila dzień przed wydarzeniem

Jaki dostaniesz efekt?

Dostaniesz odrobinę teorii i dużo skutecznej praktyki i zakończysz nasze spotkanie zregenerowany(a) na poziomie mentalnym, emocjonalnym i fizycznym.

O prowadzącej – dr Nelli Artienwicz

Zamieniam zwykłe w magiczne, a schematyczne w swobodne. Pomagam księgowym przełamywać schematy podatkowej codzienności i wyzwalać się ze szkodliwych przekonań i nawyków.

Edukuję, szkolę, prowadzę, konsultuję, badam, inspiruję, syntetyzuję.
Księgowo – jako doktor nauk ekonomicznych, teoretyk i praktyk rachunkowości oraz badaczka psychologicznych aspektów pracy księgowej.
Rozwojowo – jako pasjonatka rozwoju osobistego, trenerka jogi i medytacji, trenerka odporności psychicznej i niezależności zawodowej.
Biznesowo – wykorzystując tę interdyscyplinarność i znajomość codziennych bolączek pracy księgowej – pomagam księgowym porzucać bezsensowne i szkodliwe nawyki zawodowe i budować mosty do siebie samych.

Co mówili po warsztatach uczestnicy poprzedniej edycji

Od ponad 20 lat jestem związana z grupą jogi, a stres mnie zjadł – w listopadzie miałam „wywrotkę” zdrowotną, a to spowodowało że z każdym dniem próbuję wdrożyć nowe dobre zachowania. Ta nowa dla mnie sytuacja skłoniła mnie do skorzystania z Twoich warsztatów, bo szukam dotyku czarodziejskiej różdżki. To spotkanie było dla mnie bardzo wnoszące, bo pokazało, że dając sobie tak niewiele można wiele wyciągnąć. Dziękuję

Dorota

Dziękuję, było suuuper. Jestem wdzięczna za te warsztaty

Asia

Cenne wskazowki i niezbyt trudne techniki, dzięki

Arek

Dziękuje Ci bardzo za wartościowy czas. Myślę że za długo się zaniedbywałam. Teraz trzeba wdrożyć te techniki na co dzień.

Ewelina

Ale jestem zrelaksowana, super ćwiczenie! Aż się nie chciało wstawać!

Agnieszka

Wydarzenie na żywo. Rozpocznie się za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Co wyróżnia warsztaty przygotowane w ramach „Księgowej w Krainie Czarów”?

Z

Połączenie wiedzy psychologicznej, księgowej, prawnej i neuronaukowej

Unikalne połączenie wiedzy i praktyki księgowej z odkryciami psychologii, neuropsychologii, rachunkowości behawioralnej i neurofinansów

Z

Dopasowanie tematów do środowiska, w jakim pracują księgowi

Większość trenerów z zakresu umiejętności miękkich nie jest w stanie sobie nawet wyobrazić złożoności środowiska pracy księgowej i wyzwań, z jakimi na co dzień mierzą się księgowi. Kursy „Księgowej w Krainie Czarów” zawsze odpowiadają na bieżące problemy księgowego bycia i życia.

Z

Autorskie metody opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia praktycznego

Ścieżki szkoleniowe, na których zbudowane są kursy to oryginalne metody wyselekcjonowane i dopracowywane przez ponad 20 lat szkoleń z zakresu budowania umiejętności miękkich

Z

Przemyślany proces

Garść rad, kilka scenek asertywnej komunikacji, a nawet ankiety i czeklisty, jak postępować w pracy księgowej nie wystarczą, żeby gruntownie zmienić swoje reagowanie i poprawić jakość pracy. Tu potrzebny jest PROCES prowadzący do celu. Ten proces i zaangażowanie w niego dają oczekwiane rezultaty.   

Z

Angażujące ćwiczenia

Solidna praktyka jest podstawą każdego kursu. Wszystkie ćwiczenia zmieniają perspektywę oraz uczą proaktywnych postaw i zachowań

Z

Rzetelna wiedza

Wiedza przekazywana w kursie to wiedza sprawdzona, poparta badaniami naukowymi, a także poparta doświadczeniem autorki i osób, które już przeszły tę drogę i mają wymierne efekty.

© ART-N-WITCH Nelli Artienwicz 2015-2021. Polityka Prywatności.