dr Nelli Artienwicz

Kuferek zadbanej księgowej

WYKSIĘGUJ ZBĘDNY STRES ZE SWOJEGO ŻYCIA

pakiet skutecznych narzędzi online

do odstresowania, relaksu i osiągania wewnętrznej równowagi, opartych o najnowsze odkrycia neuronauki, tylko dla księgowych

Po co Ci Kuferek zadbanej księgowej?

antystres dla księgowych
q

Praca w rachunkowości potrafi zwalić z nóg. Gonienie za zmianami przepisów... Księgowania i wysyłka xml-i na ostatnią chwilę, bo klient nie przyniósł dokumentów... Ciągła niepewność „czy wszystko zrobiłam dobrze” "przeszło czy nie"... Brzmi znajomo?

Funkcjonowanie w takich warunkach sprawia, że łatwo o przeciążenie, a nawet wypalenie zawodowe.

Dzięki "Kuferkowi zadbanej księgowej" zrelaksujesz się, przywrócisz swoją wewnętrzną równowagę oraz odzyskasz dobre samopoczucie!

Zbudowane w oparciu o najnowsze osiągnięcia neuronauki – materiały z Kuferka rozświetlą każdy Twój dzień, pozwolą Ci zresetować się, podniosą Twój nastrój i zadbają o to, byś skupiła się nie tylko na pracy, ale też na sobie i swoich potrzebach!

Jak wygląda pakiet w środku?

i

28 unikalnych tapet motywacyjnych na komputer lub wygaszacz ekranu

Tapety Czarodziejek Księgowości iskrzą pozytywną energią, dodają pewności siebie oraz przypominają o tym, co naprawdę ważne. Poza liczbami i przepisami.

28 pięknych grafik z hasłami dedykowanymi księgowym w 3 motywach tematycznych:

  • kolory w drewnie
  • piękno żywiołów
  • z domieszką różu

Tapety możesz wgrać na pulpit jako tło albo zainstalować jako wygaszacz ekranu – tak by zmieniały się jedna po drugiej i umilały Ci pracę, gdy ślęczysz nad wydrukami.
Wszystkie tapety są w rozmiarze 1920x1080px.

Naciśnij na obrazek i przejrzyj przykładowe tapety w trzech seriach.

l

Planery księgowych inspiracji

Dwa planery – na 28 dni każdy – wypełnione pomysłami, które pomogą Ci zadbać o siebie oraz wprowadzić harmonię do codziennego życia. Dodatkowo pusty szablon, żebyś mogła wypełnić kolejny miesiąc własnymi pomysłami.

Wszystkie inspirujące pomysły są proste do zastosowania i nie wymagają od Ciebie poświęcenia, ale wszystkie zmieniają samopoczucie na lepsze. Przez lata ich skuteczność testowałam i nadal z powodzeniem testuję osobiście.  

Dwa nagrania audio prowadzonych relaksacji

1. „Codzienna wieczorna relaksacja” – krótka i skutecznie odstresowująca relaksacja poprawiająca Twoje samopoczucie, dla zabieganych, mających niewiele czasu dla siebie

2. Zaczarowany ogród – reset po 20-tym – piękne ćwiczenie wizualizacyjno-relaksacyjne – stworzone specjalnie na potrzeby księgowych – na każdy dzień, kiedy jesteś przeciążony/a pracą.
15 minut medytacji i relaksu z delikatnym akompaniamentem dzwonków wietrznych Koshi.

Mandala życia - harmonia w życiu zawodowym i osobistym

Mandala życia to Twoja osobista mapa harmonii i równowagi.
Aby ją sporządzić, otrzymasz 8-stronicowy pdf – z instrukcją, szablonem mandali i kartami pracy, a dodatkowe nagranie audio da Ci wskazówki, jak można pełniej pracować z mandalą.

Ile to kosztuje i na ile otrzymuję dostęp?

197 zł

To jest Twoja jednorazowa inwestycja. Dostęp otrzymujesz dożywotnio, tzn. na tak długo, jak długo będzie istniała Księgowa w Krainie Czarów. Otrzymujesz też w gratisie wszystkie aktualizacje Kuferka i dodatkowe materiały, które co jakiś czas go zasilają.

O autorce – dr Nelli Artienwicz

Zamieniam zwykłe w magiczne, a schematyczne w swobodne. Pomagam księgowym odkrywać piękną i rozwojową stronę rachunkowości i zawodu księgowego

 

Jestem księgową, badaczką psychologicznych aspektów pracy księgowej, trenerką rozwoju osobistego oraz wieloletnią nauczycielką jogi i medytacji. Pomogłam już setkom osób polepszyć jakoś życia poprzez zmianę nawyków, postaw i przekonań, wykorzystując do tego techniki psychologiczne, oddechowe, medytacyjne, a także pogłębiony kontakt z naturą i choreoterapię. Bardzo lubię pracować z księgowymi, bo sama jestem księgową, więc doskonale rozumiem księgowy świat, nasze codzienne bolączki i zagadnienia, z którymi zmagamy się w pracy.

 

To co księgowi lubią wiedzieć najbardziej – faktury, koszty, VAT i dostępy

h

Czy dostanę fakturę?

Tak. Po uiszczeniu płatności faktura zostanie wystawiona automatycznie i przesłana na Twoje konto. W każdej chwili będziesz mogła ją stamtąd pobrać.

Czy podana kwota, 97 zł, to brutto czy netto?

Jest to cena do zapłaty. Ponieważ ART-N-WITCH jest podatnikiem zwolnionym z VAT, netto równa się brutto.

Jak uzyskam dostęp do materiałów?

Po zakupie otrzymujesz link do strony, na której znajdziesz wszystkie materiały. 

Czy podana kwota płatna jest jednorazowo czy to prenumerata?

Jest to płatność jednorazowa. Płacisz tylko jeden raz i korzystasz ile chcesz, z dostępem do wszystkich aktualizacji i rozszerzeń, jakie będą miały miejsce w przyszłości.

Czy mogę ściągnąć materiały na komputer i korzystać z nich off-line?

Tak, oczywiście. Materiały z kuferka ściągasz na swój komputer i używasz jak chcesz, ale nie masz prawa ich udostępniać dalej. 

Czy mam możliwość zwrotu pakietu?

Niestety nie. Wiem, że mój pakiet działa, a każdy, kto z nim pracuje, ma efekty.

Czujesz się kłębkiem nerwów? Przeciążonym i przepracowanym?
Brakuje Ci w księgowości przestrzeni na radość, swobodę i zwyczajny porządny odpoczynek? Skorzystaj z Kuferka zadbanej księgowej!

antystres dla księgowych

Żyj pozytywnie każdego dnia - ułatwią Ci to 2 planery księgowych inspiracji

Otaczaj się dobrymi myślami - pomoże Ci w tym 28 tapet motywacyjnych na komputer

Buduj równowagę na co dzień - pomoże Ci w tym ćwiczenie "Mandala życia"

Świadomie relaksuj się - ułatwią Ci to 2 prowadzone relaksacje z księgową nutką

© ART-N-WITCH Nelli Artienwicz 2019-2022  |  Polityka Prywatności |   Regulamin Sklepu