dr Nelli Artienwicz

 

“Kuferek inspiracji”

pakiet pozytywnych materiałów online dla księgowych

Antidotum na podatkowy rollercoaster, zły humor oraz maratony 15-20-25! Dla księgowych, którzy mimo nawału obowiązków, chcą czuć się dobrze i harmonijnie zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym

za jedyne 37 zł!

Po co Ci Kuferek inspiracji

q

Praca w rachunkowości potrafi zwalić z nóg. Gonienie za zmianami przepisów... Księgowania i wysyłka xml-ów na ostatnią chwilę, bo klient nie przyniósł dokumentów... Ciągła niepewność „czy wszystko zrobiłam dobrze”... A na deser niedocenienie ze strony kontrahentów. Brzmi znajomo?

Funkcjonowanie w takich warunkach sprawia, że łatwo o przeciążenie, a nawet wypalenie zawodowe. 

Dzięki "Kuferkowi inspiracji" zrelaksujesz się, przywrócisz swoją wewnętrzną równowagę oraz odzyskasz dobre samopoczucie!

Materiały z Kuferka rozświetlą każdy Twój dzień, pozwolą Ci zresetować się, podniosą Twój nastrój i zadbają o to, byś skupiła się nie tylko na pracy, ale też na sobie i swoich potrzebach!

Jak wygląda pakiet w środku?

i

28 unikalnych tapet motywacyjnych na komputer lub wygaszacz ekranu

Tapety Czarodziejek Księgowości iskrzą pozytywną energią, dodają pewności siebie oraz przypominają o tym, co naprawdę ważne. Poza liczbami i przepisami.

28 pięknych grafik z hasłami dedykowanymi księgowym w 3 motywach tematycznych:

  • kolory w drewnie
  • piękno żywiołów
  • z domieszką różu

Tapety możesz wgrać na pulpit jako tło albo zainstalować jako wygaszacz ekranu – tak by zmieniały się jedna po drugiej i umilały Ci pracę, gdy ślęczysz nad wydrukami.
Wszystkie tapety są w rozmiarze 1920x1080px.

Naciśnij na obrazek i przejrzyj przykładowe tapety w trzech seriach.

l

Planery księgowych inspiracji

Dwa planery – na 28 dni każdy – wypełnione pomysłami, które pomogą Ci zadbać o siebie oraz wprowadzić harmonię do codziennego życia. Dodatkowo pusty szablon, żebyś mogła wypełnić kolejny miesiąc własnymi pomysłami.

Wszystkie inspirujące pomysły są proste do zastosowania i nie wymagają od Ciebie poświęcenia, ale wszystkie zmieniają samopoczucie na lepsze. Przez lata ich skuteczność testowałam i nadal z powodzeniem testuję osobiście.  

Zaczarowany ogród - reset po 20-tym - nagranie audio

Piękne ćwiczenie wizualizacyjno-relaksacyjne – stworzone specjalnie na potrzeby księgowych – na każdy dzień, kiedy jesteś przeciążony/a pracą.
15 minut medytacji i relaksu z delikatnym akompaniamentem dzwonków wietrznych Koshi. 

Mandala życia - harmonia w życiu zawodowym i osobistym

Mandala życia to Twoja osobista mapa harmonii i równowagi.
Aby ją sporządzić, otrzymasz 8-stronicowy pdf – z instrukcją, szablonem mandali i kartami pracy, a dodatkowe nagranie audio da Ci wskazówki, jak można pełniej pracować z mandalą.

To co księgowi lubią wiedzieć najbardziej – faktury, koszty, VAT i dostępy

h

Czy dostanę fakturę?

Tak. Po uiszczeniu płatności faktura zostanie wystawiona automatycznie i przesłana na Twoje konto. W każdej chwili będziesz mogła ją stamtąd pobrać.

Czy podana kwota, 37 zł, to brutto czy netto?

Jest to cena do zapłaty. Ponieważ ART-N-WITCH jest podatnikiem zwolnionym z VAT, netto równa się brutto. 

Jak uzyskam dostęp do materiałów?

Po zakupie otrzymujesz link do strony, na której znajdziesz wszystkie materiały. 

Czy mogę ściągnąć materiały na komputer i korzystać z nich off-line?

Tak, oczywiście. Materiały z kuferka ściągasz na swój komputer i używasz jak chcesz, ale nie masz prawa ich udostępniać dalej. 

Czy mam możliwość zwrotu pakietu?

Niestety nie. Wiem, że mój pakiet działa, a każdy, kto z nim pracuje, ma efekty.

O autorce – dr Nelli Artienwicz

Zamieniam zwykłe w magiczne, a schematyczne w swobodne. Pomagam księgowym odkrywać piękną i rozwojową stronę rachunkowości i zawodu księgowego

 

Jestem księgową, badaczką psychologicznych aspektów pracy księgowej, trenerką rozwoju osobistego oraz wieloletnią nauczycielką jogi i medytacji. Pomogłam już setkom osób polepszyć jakoś życia poprzez zmianę nawyków, postaw i przekonań, wykorzystując do tego techniki psychologiczne, oddechowe, medytacyjne, a także pogłębiony kontakt z naturą i choreoterapię. Bardzo lubię pracować z księgowymi, bo sama jestem księgową, więc doskonale rozumiem księgowy świat, nasze codzienne bolączki i zagadnienia, z którymi zmagamy się w pracy.

 

Czujesz się kłębkiem nerwów? Przeciążonym i przepracowanym?
Brakuje ci w księgowości przestrzeni na radość, swobodę i iskry inspiracji?

Skorzystaj z Kuferka inspiracji!

Czeka na Ciebie: ♦ 28 tapet motywacyjnych – pięknych grafik z hasłami dostosowanymi do potrzeb księgowych  ♦ 1 nagranie relaksacji w sam raz na odsłuchiwanie po ciężkim dniu w okolicach 20-tego ♦ Ćwiczenie Mandala Życia wraz z kartami pracy ♦ dwa różne 28-dniowe plannery inspiracji dla księgowych

 

za jedyne 37 zł!

 

© ART-N-WITCH Nelli Artienwicz 2019-2020  |  Polityka Prywatności |   Regulamin Sklepu